Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

Didžiausias Jonas Brothers FC Lietuvoje.jau 3 metus su jumis:)
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svajone

Go down 
+11
*funChika*
Carolella
Wiktoryteaaa
Emmma
Lisa*
Moncyte
Snowflake
Gaby*
U.K
littlerockgirl
maūū.
15 posters
AutoriusPranešimas
maūū.
Turn right.
maūū.


Female
Pranešimų skaičius : 1353
Age : 28
Miestas : UK
draugiškumas : 1
Registration date : 2009-01-14

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svajone   Svajone Icon_minitime05 22nd 2009, 17:49

http://www.svajos.com/message.php
Parasykit,kas isejo ;'D
Atgal į viršų Go down
littlerockgirl
Pizza girl
littlerockgirl


Female
Pranešimų skaičius : 2315
Age : 29
Miestas : Mystic Falls
draugiškumas : 0
Registration date : 2008-08-09

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime05 22nd 2009, 18:21

Vieną nuostabia žiemos dieną prie misko Jūs pamatote patį nuostabiausia gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą.
Edvardas, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs
stuktelite alkūne savo draugui
Mantui ir sakote: "Oho, tai pats nuostabiausias kūnas, kokį aš mačiau".
Staiga, Edvardas pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus!
jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad
Tu faina, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į i miesta su
manimi ir plepeti?"


Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, wow ir einate. Kai Jūs nueinate i miesta,
jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip
akmuo trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.


Ten parasyta: Edvardas yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą.
jis bus Tavo po 5 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau
laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar
5 metus!
Atgal į viršų Go down
U.K
Turn right.
U.K


Female
Pranešimų skaičius : 1321
Miestas : Kaunas.
draugiškumas : 0
Registration date : 2008-12-13

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime05 22nd 2009, 18:26

Vieną linksmą žiemos dieną pajūryje Jūs pamatote patį kvailiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Mantas, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Martai ir sakote: "Oho, tai pats mieliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Mantas pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu užsispyrusi, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į kavinę su manimi ir čiuožinėti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, awkward ir einate. Kai Jūs nueinate į kavinę, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip knyga trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Mantas yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 16 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 16 metus!


Atgal į viršų Go down
Gaby*
that should be me.
Gaby*


Female
Pranešimų skaičius : 2477
Age : 30
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-01-23

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime05 22nd 2009, 18:52

Vieną mielą žiemos dieną mokykloje Jūs pamatote patį fainiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą.
Justas, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs
stuktelite alkūne savo draugui
Dariui ir sakote: "Oho, tai pats gražiausias kūnas, kokį aš mačiau".
Staiga, Justas pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus!
jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad
Tu nuostabi, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į piceriją su
manimi ir dainuoti?"


Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, o taip ir einate. Kai Jūs nueinate į piceriją,
jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip
sausainis trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.


Ten parasyta: Justas yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą.
jis bus Tavo po 14 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau
laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar
14 metus!


Paskutinį kartą redagavo Gaby*, Spalis 24th 2009, 19:02. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime05 22nd 2009, 19:15



Vieną saulėtą žiemos dieną Estijoje Jūs pamatote patį nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Joe, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Adomui ir sakote: "Oho, tai pats linksmiausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Joe pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu draugiškas, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į kiemą su manimi ir kvailioti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, cepelizmas ir einate. Kai Jūs nueinate į kiemą, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip fotoaparatas trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Joe yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 15 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 15 metus!
Atgal į viršų Go down
Snowflake
She loves the sun.
Snowflake


Female
Pranešimų skaičius : 1189
Age : 30
Miestas : NY - Londonas - Vilnius
draugiškumas : 0
Registration date : 2008-10-09

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime05 24th 2009, 15:31

Vieną Saulėtą žiemos dieną New York'e Jūs pamatote patį Nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Catman'as, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Bam ir sakote: "Oho, tai pats Nerealiausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Catman'as pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu Draugiška, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į Į kavinę su manimi ir pažaisti fūlę?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, OMG ir einate. Kai Jūs nueinate Į kavinę, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip Gėlė trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Catman'as yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 2 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 2 metus!

Gėlė man trenkiasi į pakaušį xDD
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Moncyte
But tonight, I'm gonna fly.
Moncyte


Female
Pranešimų skaičius : 506
Age : 30
Miestas : Vilnius
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-04-10

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeBirželis 12th 2009, 21:13

Vieną nuostabią žiemos dieną pajuryje Jūs pamatote patį nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Joe, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Gediminui ir sakote: "Oho, tai pats nuostabiausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Joe pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu idealus, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į namus su manimi ir dainuoti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, nu joo.... ir einate. Kai Jūs nueinate į namus, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip šaka trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Joe yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 7 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 7 metus!
Atgal į viršų Go down
Lisa*
Video Girl syndrome
Lisa*


Pranešimų skaičius : 804
Age : 27
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-01-26

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeBirželis 15th 2009, 12:19

Vieną šaltą žiemos dieną Akropolyje Jūs pamatote patį slidžiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Joe, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Nickui ir sakote: "Oho, tai pats mylimiausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Joe pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu juokinga, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į medį su manimi ir dainuoti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, Sustabdyk pasaulį noriu išlipti ir einate. Kai Jūs nueinate į medį, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip medis trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Joe yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 8 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 8 metus!
Atgal į viršų Go down
Emmma
Keep it real!
Emmma


Female
Pranešimų skaičius : 1913
Age : 27
Miestas : Vilnius
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-06-18

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeBirželis 19th 2009, 17:08

Vieną mielą žiemos dieną parke Jūs pamatote patį nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Nick'as, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui valdui ir sakote: "Oho, tai pats mieliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Nick'as pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu protinga, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į restoraną su manimi ir klausytis JB?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, padiskutuokim ir einate. Kai Jūs nueinate į restoraną, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip butelis trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Nick'as yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 13 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 13 metus!
Atgal į viršų Go down
Wiktoryteaaa
A book face
Wiktoryteaaa


Pranešimų skaičius : 20
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-06-16

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeBirželis 20th 2009, 16:44

Vieną Saulėtą žiemos dieną Kieme Jūs pamatote patį Nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Joe, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Airidui ir sakote: "Oho, tai pats Maloniausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Joe pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu linksma, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į Ant pievutės su manimi ir Klausytis muzikos?" 

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, Oh my god ir einate. Kai Jūs nueinate Ant pievutės, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip Kaktusas trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė. 

Ten parasyta: Joeyra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 14 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 14 metus!
Atgal į viršų Go down
Carolella
A book face
Carolella


Female
Pranešimų skaičius : 41
Age : 31
Miestas : Panevėžys
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-07-08

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeLiepa 8th 2009, 23:39

KOKS MESLAS!

Vieną žibančią žiemos dieną kalnuose Jūs pamatote patį puikausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. William, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Norai ir sakote: "Oho, tai pats pikčiausia kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, William pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu keista, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į svajonių šalį su manimi ir dainuoti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, pirma pagalvok ir einate. Kai Jūs nueinate į svajonių šalį, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip lova trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: William yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 8 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 8 metus!
Atgal į viršų Go down
*funChika*
A book face
*funChika*


Pranešimų skaičius : 23
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-09-25

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeSpalis 24th 2009, 17:48

GERIAUSIA VIETA BUVO EIK EIK NEGALI BUT IR EINATE XDD
Vieną tamsią žiemos dieną bažnycioje Jūs pamatote patį geriausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Mantas, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Kunigui ir sakote: "Oho, tai pats nenormaliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Mantas pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu linksma, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į gatvę su manimi ir šokti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, eik eik negali būt ir einate. Kai Jūs nueinate į gatvę, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip gitara trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Mantas yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 54 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 54 metus!
Atgal į viršų Go down
aistte
I'm much better!
aistte


Female
Pranešimų skaičius : 1283
Age : 30
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-09-01

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeSpalis 24th 2009, 19:39

Vieną gražią žiemos dieną kieme Jūs pamatote patį nerealiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Kalėdų Senis, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Astai ir sakote: "Oho, tai pats šauniausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Kalėdų Senis pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu buka, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į eglę su manimi ir taškytis?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, taškais? ir einate. Kai Jūs nueinate į eglę, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip balkonas trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Kalėdų Senis yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 9 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 9 metus!

Nerealiausia vieta: Aš norėjau pasakyti, kad Tu buka. :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Medainis*
Get in the car and drive.
Medainis*


Female
Pranešimų skaičius : 2745
Age : 25
Miestas : Mažoji Čikaga ;*
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-06-11

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeRugpjūtis 5th 2010, 19:03

Vieną saulėtą vasarą žiemos dieną parke Jūs pamatote patį nuostabiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Joe, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Tomui ir sakote: "Oho, tai pats mieliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Joe pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu draugiška, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į kavinę su manimi ir dainuoti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, nu bliamba ir einate. Kai Jūs nueinate į kavinę, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip mikrofonas trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Joe yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 19 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 19 metus!
Atgal į viršų Go down
Virginija
She hits the gas
Virginija


Female
Pranešimų skaičius : 1599
Age : 28
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-10-17

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeRugpjūtis 5th 2010, 19:28

Vieną mielą žiemos dieną parkas Jūs pamatote patį tvarkingiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Nick, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Eligijus ir sakote: "Oho, tai pats mieliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Nick pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu linksmas, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į kluba su manimi ir šokti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, eik tu šikt ir einate. Kai Jūs nueinate į kluba, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip lova trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Nick yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 23 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 23 metus!

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, eik tu šikt ir einate xDDD Šitas nužudė :)
Atgal į viršų Go down
NJFuture
I'm much better!
NJFuture


Female
Pranešimų skaičius : 1258
Age : 27
Miestas : the city of angels.
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-11-29

Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitimeRugpjūtis 6th 2010, 09:00

Vieną saulėtą žiemos dieną paplūdimyje Jūs pamatote patį dailiausią gyvulį kokį tik esate matę per visą savo gyvenimą. Audrius, to gyvulio vardas. jis priverčia Jus atsisukti.

Jūs stuktelite alkūne savo draugui Ringailė ir sakote: "Oho, tai pats mieliausias kūnas, kokį aš mačiau". Staiga, Audrius pažvelgia ir pradeda eiti tiesiai į Jus! jis sako: "Aš pastebėjau, kad Tu mane stebi. Aš norėjau pasakyti, kad Tu komunikabili, ir noriu paklausti, ar Tu nenorėtum nueiti į į Nokia teatrą su manimi ir dainuoti?"

Su kvaila šypsena veide Jūs sakote, DaunoSindromas? ir einate. Kai Jūs nueinate į Nokia teatrą, jis prisiartina prie Jūsų ir pabučiuoja taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Kol aistringai bučiuojatės, Jūs pajuntat kaip gitara trenkiasi Jums į pakaušį. Jūs atmerkiat akis ir pamanot, kad tai sapnas, bet ant Jūsų lovos yra palikta žinutė.

Ten parasyta: Audrius yra Tavo meilė kurios Tu laukei visą gyvenimą. jis bus Tavo po 6 dienų, bet tai įvyks tik tada, jeigu Tu šį laišką nusiųsi bent 5 žmonėms per kelias minutes. Kuo daugiau laiskų Tu išsiųsi, tuo greičiau jūs būsit kartu. Jeigu Tu ignoruosi šią žinutę, Tau nesiseks meilėje dar 6 metus!

krč, dauno sindromas, šeši metai, ahh ahh :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svajone Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svajone   Svajone Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svajone
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jonas Brothers :: Testai-
Pereiti į: