Jonas Brothers

Didžiausias Jonas Brothers FC Lietuvoje.jau 3 metus su jumis:)
 
rodiklisGalleryDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Vardas ir pavardė

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Algima
That's just the way i roll
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 477
Age : 22
Miestas : Vilnius
draugiškumas : 1
Registration date : 2009-06-17

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Birželis 22nd 2009, 11:59

Jūsų tikslų diapazonas yra labai platus,
tačiau, pirmiausia Jūs vadovaujatės visuomenės gerove, Jūsų svajonės ir planai
apima visą žmoniją. Jeigu turite laiko, pinigų ir žinių – esate pasiruošęs visa
tai paaukoti, kad mūsų pasaulis taptų geresnis. Neretai dėl to Jūs užmirštate
apie save ir savo artimuosius.
Jūs suprantate kitus žmones, esate
dosnus, atsiliepiate į skriaudžiamų žmonių skundus. Savo laimę randate tada, kai
padedate ar tarnaujate kitiems, realizuodami savo idealus. Siekiate dvasinio
tobulumo ir vystote savo ir taip gana platų vidinį pasaulį.
Žmonės, neįgyvendinę šios aukštos ir
sunkios paskirties, sumoka už tai apgailestavimais ir negrąžintos skolos jausmu.
Neabejotinas paradoksas yra tai, kad Jūs siekiate savo nepriklausomybės, nors ją
ir savo laisvę taip pat galėtumėte paaukoti dėl kitų.
Jūs siekiate aukštos visuomeninės
padėties, kad galėtumėte padėti aplinkiniams. Be to, norėtumėte turėti neribotą
laisvę, keliauti ir gyventi ramiame gamtos kampelyje. Jus traukia galimybė kitus
skatinti siekti geresnio gyvenimo.
Izmenim žyznj k lučemu.
Philips.
Esate didelis idealistas, labai kantrus
ir stengiatės sukurti humaniškesnę visuomenę. Linkstate prie kenčiančių ir
nuskriaustųjų. Jūs – nuskriaustųjų gynėjas. Giliausias Jūsų noras – pertvarkyti
pasaulį.
Norėtumėte kentėti už idėją. Tai gali
tapti Jūsų gyvenimo prasme. Kartkartėmis Jus patraukia projektai, kurių sėkmė
priklauso nuo Jūsų noro patenkinti savo ego. Sugebėtumėte valdyti dideles žmonių
mases. Jūs patinkate kitiems žmonėms dėl savo neeiliškumo, nepaprastumo ir
gilumo.
Jūsų Jėga: valios ir tolerancijos šaltiniai.
“Kai kurie žmonės atrodo švarūs tik todėl, kad vilki baltus marškinius.“ Č. Čaplinas.
“- ...vyrą buvo išsiuntę kažkur į Sibirą,
jis ten maitino ištremtuosius. Bet ir grįžo gražus – be kojų. O jis buvo kaip
Terleckas. Iš karto, grižęs, metė mane, mat aš buvau raudona!“ Iš pokalbio
Vilniaus troleibuse.
Savybės: pakantumas, tolerancija,
dėmesingumo paskirstymas, domesys, sąžiningumas, prietaringumas, šiurkštumas,
gyvumas, mąslumas, savarankiškumas, demokratiškumas, budrumas, suglumimas,
tyrumas, globėjiškumas, harmoningumas, išradingumas, jaudrumas, kompetetingumas,
manieringumas, naivumas, švelnumas, aktyvi atkuriamoji vaizduotė, nepasitenkinimas ir
nepasitikėjimas savimi, laisvumas, savitvarda, polinkis į afektus, frustracijas,
pagarbumas, mąstymas teiginiais, socialinis intelektas, sugebėjimas priimti
sprendimus.Papildomos savybėsTikslai, susiję su dvasiniu tobulėjimu.
Aukšti moraliniai kriterijai, geraširdiškumas, psichinės galios.

Wow viskas atitiko :blush2:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
stargin
My own Jonas show
avatar

Pranešimų skaičius : 986
Age : 26
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-05-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Liepa 6th 2009, 13:50

Ambicingi tikslai. Jūs stengiatės, galbūt netgi nesąmoningai įsitvirtinti aplinkinių akyse. Dažniausiai to siekiate įgydami turtą ir siekdami visuomeninės padėties, ir tai Jūsų savybių dėka dažniausiai pavyksta. Galimas dalykas, jog pačioje pradžioje šis kelias atrodo nelengvas, tačiau Jūs stengiatės nugalėti visas problemas ir kliūtis, remdamiesi savo tvirta valia, ištverme ir milžiniškomis ambicijomis.
Jūs suprantate, kad gimėte tikrai ne pasilinksminimams ar atsakomybei, bei įsipareigojimams išvengti. Jeigu Jūs pasiduodate savo silpnybėms, tai neišvengsite pojūčio, kad neįvykdėte savo gyvenimo misijos, praradote galimybes. Tokiu atveju galite jaustis pralaimėtoju, jaustis nusivylęs, nes Jūsų paskirtis – užimti aukštą padėtį visuomenėje, nesitaikstyti su pilkuma, kasdienybe ir stovėjimu vietoje.
Šviesus protas, ryžtingumas, darbštumas, mokėjimas bet kokioje situacijoje išsaugoti šaltakraujiškumą palengvina kelią į sėkmę. Jūs esate apsigimęs lyderis, kurio užduotis – vesti kitus į geresnę ateitį. Eidami į priekį Jūs vadovaujatės griežtais moraliniais principais, drąsiai sutinkate įvairius likimo posūkius, sugebate pralaimėjimą palenkti naudinga sau linkme. Jūs vertinate materialinę sėkmę ir skiriate didelę reikšmę pinigams, todėl Jums gali būti nesvetimas smulkmeniškumas ir godumas. Atminkite, kad “baksas“, turimas rankose, nėra paskutinis šiame pasaulyje. Žinoma, kad stengiatės išnaudoti palankias finansines galimybes, tačiau svarbiausia Jums yra šeimos, ir Jums svarbių (ar priklausančių nuo Jūsų) žmonių aprūpinimas. Jūs visada stengiatės būti ramsčiu silpniems ir bejėgiams.
Iš kitos pusės, turite išmokti labiau valdyti savo ambicijas ir daugiau rūpintis savo vidumi.
Jūs turite jėgos ir galite pasiekti didelės sėkmės. Kuo Jūs beužsiimtumėte, siekiate tobulumo. Mėgstate konkurenciją ir išbandymus (jie suteikia Jums malonumo), neatsitraukiate, kol neįsitikinate, kad visos galimybės išnaudotos.
Jūs – realistas ir tuo pat metu sugebate kurti fantastiškus planus. Jums prieinami ir pinigai ir valdžia – dėl jų nesitraukiate iki paskutinio kraujo lašo. Esate produktyvus ir dinamiškas, sugebate plačiai matyti situaciją. Žinote, kaip išnaudoti savo sąmonės galias, spręsdami problemas nukreipiate jas tinkama linkme. Jūs – lyderis ir gerai susigaudote žmonėse. Esate reiklus tiems, kurie dirba Jums, vadovaujatės principu: “Darykite, kaip sakau, arba geriau nieko nedarykite“. Tuo pat metu stengiatės apdovanoti ištikimus ir aktyvius darbuotojus. Esate kietas, tikslo link judate drąsiai ir tikslingai.
Mokate gerai valdyti finansus, valdžia ir jėgą. Neatsitiktinai įgyjate valdžios. Jūsų užduotis – rasti pusiausvyrą tarp aukštų idealų ir rūsčios realybės, nors jau sugebate suderinti žemę su dangumi savyje.
Norėdami pasiekti norimų rezultatų, turėsite panaudoti daugybę pastangų, išgyventi pakilimus ir nuosmukius. Gyvenimas Jus ne kartą išbandys, Jūs pakliūsite į, gali pasirodyti, situacijas be išeities, tačiau, iš tikrųjų, tai bus galimybė išnaudoti savo jėgas. Nugalėdami sunkumus išmoksite išnaudoti ir valdyti Jumyse esančią jėgą.
Sėkmei svarbi pusiausvyra tarp dvasinių ir materialių dalykų: šis kelias reikalauja, kad tai, ką imate, ir tai, ką duodate, kad veiksmas ir atoveiksmis būtų suderinti. Nežiūrint į šias ypatybes, Jūs – tikras nugalėtojas.
Jūsų Jėga: intelekto ir savimonės galios. “Kai kurios pagundos tokios baisios, kad tik drąsuoliai joms atsiduoda.“ O. Vaildas.
Savybės: charakterio bruožų tvirtumas, žmoniškumas, sėkmė, gėda, simpatija, triumfas, erudicija, mąstymo procesai: apibendrinimas, išskyrimas, klampumas, sintezavimas; prestižiškumas, supratingumas, teisumas, tikslumas, širdingumas, psichikos vieningumas, pasitenkinimas savimi, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas įgyti neteisingas nuostatas, kūrybiškumas, intelektas, protavimas, savigarba, savikontrolė, mąstymo konkretumas.
Papildomos savybės
Drovumas, jautrumas, vidinė šiluma ir... ambicingumas. Kas dominuos: stiprybė ar silpnybė? Priklauso nuo Jūsų. Noras paslėpti savo drovumą ir pažeidžiamumą virsta visuomeninės ir finansinės padėties siekiu.daug ka atitinka. pritariu, kad man reikia mokytis emocijas valdyti, nes as taip greit įsiplieskiu :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Carolella
A book face
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 41
Age : 26
Miestas : Panevėžys
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-07-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Liepa 8th 2009, 20:33

VISIŠKA TEISYBĖ!

Jūs žinote, kad Jūsų paskirtis yra rūpinimasis priklausomais nuo Jūsų ir silpnesniais žmonėmis. Jūs apsigimęs įstatymo ir tvarkos sargas, siekiantis kurti geresnį ir teisingesnį pasaulį.
Pasitikėjimas savimi, energija, vidinė ramybė – šios savybės pritraukia aplinkinius, jie gerbia Jus ir pasitiki Jumis. Galite išsikovoti valdžios ir autoritetą, dorumo, darbštumo ir atsakingumo dėka. Turite gerai išvystytą teisingumo jausmą. Kruopščiai ir tvarkingai valdote savo ir kitų, kurie Jumis pasitiki, gyvenimus.
Jūs – bet kokios netvarkos ir improvizacijos priešininkas, asmeniniame gyvenime siekiate materialinio stabilumo ir stengiatės apsirūpinti ateičiai. Jūs svajojate apie tvarkingą ir ramų gyvenimą, apie iš anksto suplanuotą ir be jokių netikėtumų egzistavimą.
Esate visuomenės uola, bet kokio projekto pagrindas; organizatorius ir menedžeris. Gyvenimiškas problemas sprendžiate metodiškai ir sistemingai. Jūs – ir vykdytojas, ir organizatorius. Sugebate įgyvendinti svajones.
Stipriai išvystytas tvarkos jausmas. Jus traukia menedžmento sistemos, galite realizuoti sudėtingą planą. Jūs – ne tas, kuris gali leistis į kelionę be žemėlapio. Užsikraunate sau rimtų įsipareigojimų, esate atsakingas ir patikimas. Jums patinka įgyvendinti projektus nuo A iki Z. Nesusigundote siaura specializacija.
Jūs nemėgstate nestabilumo, netvirtumo ir nenumanomo. Mėgstate patogumus ir tai, kas yra patikima, bei patikrinta. Šios savybės apsaugo Jus ne tik nuo galimų nesėkmių, tačiau ir nuo konstruktyvių idėjų, būdingų ryžtingesniems žmonėms. Labai svarbu, kad teisingai įvertintumėte sunkumus, Jūsų gyvenimo kelyje bus išbandymų, nukreipiančių Jus teisinga linkme. Jūsų užduotis – dažniau panaudoti vaizduotę, pritraukti išradingesnių žmonių. Jūs – doras ir švarus. Neleiskite, kad stiprūs norai valdytų Jus, mažiau dėmesio kreipkite į kitų žmonių trūkumus.
Dėl didelio dėmesingumo detalėmis galite išklysti iš kelio, tapti pernelyg rimtas ir nuobodus. Atsainiau žvelkite į gyvenimą.
Esate konservatyvus ir atsargus, todėl teisingai elgiatės su pinigais, stengiatės sudaryti pusiausvyrą tarp išlaidų ir pajamų, ir Jums svarbus pinigų kaupimas.
Esate geras tėvas ir mėgstate leisti laiką su vaikais. Jūs – idealistas ir vertinate vaikų paprastumą bei naivumą. Turėdami tvirtą fundamentą galite įtemptai siekti savo tikslų. Jūs pasieksite sėkmės ir pastovios visuomeninės padėties.
Jūsų jėga: sąmonės galios.
“Kuo paprastesnis ir trumpesnis žodis, kurį reikia atspėti, tuo sunkiau jį atspėti. Šis procentas didėjąs, kuo sudėtingesnis žaidimas, kuriame tu dalyvauji.“ Thaddabeus.
Savybės: mandagumas, pagalba, euforija, kerštingumas, nesaugumas, nepasitikėjimas savimi, pasitikėjimas kitais, sugebėjimas susikurti laimę, nuotaikingumas, profesionalumas, originalumas, turiningumas, suvokimai, iniciatyvumas, aiškumas, griežtumas, jausmingumas, pakilumas, ironija, paklusnumas, taupumas, nuolaidumas, tradiciškumas, ambicingumas, garbingumas, manevringumas, kokybiškumas, reproduktyvumas, pasitenkinimas kitais, idealumas, veiksminis mąstymas, negatyvumas (užsispyrimas), schematizavimas.
Papildomos savybės
Stiprus charakteris, griežtumas, rimtumas, nepajudinami moraliniai principai ir didelis teisingumo jausmas. Gyvenimo tikslas – kova už laisvę ir pagalba persekiojamiems bei skriaudžiamiems. Jūs siekiate užsitikrinti savo ateitį, bet tuo pačiu metu priversti saugoti vertingiausią Jums idealą – teisingumą. Norėdami laimėti esate pasiruošęs viskam.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sefkė.<33
My own Jonas show
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 907
Age : 23
Miestas : Kaunas*
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-08-30

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Rugsėjis 2nd 2009, 18:28

Laikinos materialinės ambicijos užleidžia vietą nerimui, o kartais – kovai už vidinę harmoniją ir pusiausvyrą. Jūs pasižymite paprastumu, drovumu; dažniausiai stengiatės būti naudingas aplinkiniams, padėti ir palaikyti kitus. Dažniausiai Jūs stengiatės apsaugoti ne save, o savo artimuosius, dėl to esate pasiruošęs bet kokioms aukoms. Jums artimųjų reikalai yra svarbesni už Jūsų pačių.

Tokie santykiai su aplinkiniais neturi nieko bendro su bailumu ar paklusnumu. Tai – vidinis įsitikinimas, kad būtent tokia ir yra Jūsų gyvenimo misija. Jūs žinote, kad gyvenate šiam pasaulyje tam, kad vykdytumėte arbitro rolę įvairiose konfliktinėse situacijose, o taip pat, raminti, teikti viltį ir guosti tuos, kuriems to reikia. Jūs nepernešate ginčų ir skandalų, nes žinote, kad Jūsų paskirtis – nešti taiką ir ramybę. Jūs taip pat žinote, kad daug savybių: taktiškumas, diplomatiškumas, mandagumas, kantrybė ir pasiaukojimas, – skirti tam, kad Jūs galėtumėte išspręsti prieš Jus esančias užduotis.

Viduje Jūs siekiate ramaus gyvenimo, Jums būtinas pojūtis, kad Jus myli ir, kad esate ramstis artimiesiems.

Didžiausias Jūsų talentas – mokėjimas dirbti su žmonėmis. Jūsų intuicija leidžia Jums beveik kiaurai matyti žmones. Tuo pat metu sugebate atkakliai ir taktiškai veikti. Jūsų smegenyse “įtaisytas“ radaras, neleidžiantis pakliūti į minų lauką. Šios savybės suteikia galimybę Jums būti puikiu diplomatu.

Jūsų sugebėjimai ryškiau pasireiškia, kai dirbate su žmonėmis, o ne vienatvėje. Geriau jaučiatės partnerio, o ne lyderio rolėje.

Visose situacijose ir žmonėse ieškote taikos ir pusiausvyros. Įžvalgumas leidžia gerai pažinti žmones, tačiau palyginti didelis jautrumas daro Jus pažeidžiamu. Jus greitai iš vėžių išmuša negeras žodis ar konfliktinė situacija. Jums kartkartėmis reikia pagalvoti, kad ne vien Jums nesiseka. Tik atkakliu darbu pasieksite to, ko norite. Esate lyg silpnas vėjelis, skaldantis akmenis.

Lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Esate draugiškas ir atviras. Puikiai sugebate palaikyti kitų žmonių pastangas, gauti iš jų ko norite – tai Jūsų jėga. Dėl savo įžvalgumo ir sugebėjimo patartis Jūs reikalingas lyderiams. Tokios Jūsų paslaugos neįkainojamos. Nežiūrint į tai, kartais jos gali būti reikiamai neįvertinamos ir nepripažįstamos. Nors esate kuklus, tačiau Jums patinka, kai Jus vertina, kai esate kam nors reikalingas. Artimi tarpusavio santykiai reikalingi Jūsų laimei.

Jūsų Jėga: šešėlio jėga.

“Neverkė ir pats Pipynė, mat moksliškai esą įrodyta, kad partijos ar valstybės vyrams meluojant, žmogui neveikia ašarų liaukos, todėl nenusiplauna nuodėmės, nekyla ekonomika, nemažėja kyšininkavimas, ubagavimas, parsidavimas ir daugybė kitų negerų dalykų.“ F. Taunytė

Savybės: impulsyvumas, įprastumas, sugebėjimas pažinti savo jausmus, insaitas, sąmoningumas, supratimas, atkaklumas, ryžtingumas, tikslingumas, sugebėjimas mechaniškai atlikti darbą, tiesmukiškumas, asketiškumas, entuziazmas, organziuotumas, teisingumas, skeptiškumas, meilės poreikis, valingumas, intensyvumas, vaizduotės akcentavimas, kūrybinis mąstymas, mąstymo analizavimas, gailestis, ilgoji atmintis, mokėjimas klausytis, sugebėjimas motyvuoti savo jausmus, jausmų naudojimas konkrečiam tikslui, sugebėjimas jausti, polinkis į stresus.

Jums būdingas muzikalumas – dinamiškas specifinių žmogaus sugebėjimų junginys:

* muzikiniai vaizdiniai (vidinė klausa, muzikinė atmintis ir vaizduotė);
* ritmo jutimas;
* dermės jutimas (melodinė, harmoninė, polifoninė klausa);
* emocionalumas – tai svarbi meno kūrinių suvokimo sąlyga.

Taigi muzikalumo struktūros dvi pagrindinės pusės: sugebėjimas girdėti intervalus, akordus, sąskambius, garsų ilgio ir aukščio skirtumus, juos atapžįstant, atkartojant ir sugebėjimas jausti, emocionaliai išgyventi muziką. Idealiausias atvejis, kai visi šie komponentai žmoguje sudaro pusiausvyrą, yra proporcingai išvystyti.

Papildomos savybės
Jūsų tikslai ir idėjos – ilgalaikės ir išaukštintos. Jūs esate linkęs galvojimams, analizei ir tvarkai. Siekiate vidinės pusiausvyros ir ramybės, norite gyventi taikoje ir harmonijoje su artimaisiais. Jumis vadovauja priešingi impulsai; iš vienos pusės – materialinio stabilumo noras, o iš kitos – noras pažinti patį save ir studijuoti žmogaus dvasios paslaptis. Jūs tikite tuo, ką pats galite pamatyti ir pačiupinėti.
Gaš, beveik niekas neatitiko ;DD
BEt man ir mano vardas netinka, pagal reikšmę ir pnš, tad nesistebiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
*Laura.
Pizza girl
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 2448
Age : 23
Miestas : Anykščiai*
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-08-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Rugsėjis 2nd 2009, 20:17

Viskas atitiko mano asmenybę.

Dinamiškas, nekantrus ir permainingas, ir dėl to galimas nelengvas gyvenimas. Audringas temperamentas, pastovi nervinė įtampa, laikas nuo laiko – įtūžio priepuoliai. Šios nenulaikomos energijos apvaldymas ir nukreipimas teisinga linkme ribojasi su tikru heroizmu. Jūsų siekiai: norite būti laisvas, ieškote vidinės pusiausvyros, siekiate aktyviai gyventi. Nuotykių, netikėtumų ir aštrių pojūčių poreikis.
Norėdami patenkinti savo norus turite rasti užsiėmimą, kuris atitiktų Jūsų temperamentą. Monotoniška ir pilka kasdienybė – ne Jums, tai gali netgi žaloti Jus. Atviras iššūkis visuomenei verčia Jus pastoviai konfliktuoti su pasauliu ir pačiu savimi.
Pastoviai galite susidurti su sunkiomis situacijomis ir karčiais pergyvenimais, kuriuos Jūs, kaip magnetas, traukiate ir nesąmoningai provokuojate. Jeigu sugebėsite iš viso to išgauti naudos, panaudoti savo energiją, kaip stimulą, pasieksite aukšto lygio ir netgi tobulumo. Tuo pačiu gausite galimybę tapti tikrais savo likimo šeimininkais.
Mėgstate laisvę, permainas, nuotykius ir pasilinksminimus. Jūs vertinate savo laisvę, kaip paukštis be sparnų – negalite be jos gyventi. Teisingai vertindami laisvę, galite vystyti ir išnaudoti savo įvairiapusiškus talentus. Bendraukite su įvairiausiais žmonėmis, keliaukite.
Galėtumėte užsiimti bet kokiu reikalu, tik venkite iliuzinių saugumo spąstų. Labai lengvai prisitaikote. Permaina – malonumas, susilaikymas – katastrofa.
Kad tu gyventum permainų laikais. Kinų keiksmažodis.
Nesate laimingas, kai kas nors Jus tempia atgal ar žemyn. Jus traukia gyvenimo skonis ir jo spalvos. Jau vaikystėje svajojate apie tolimas šalis, naujus pojūčius, ekzotiką. Nors kartą norėtumėte išbandyti viską šiame gyvenime.
Jūsų manymu, gyvenimas – tai žaidimų aikštelė. Būkite atsargus. Taip Jūs galite išnaudoti visus savo resursus: biologinius, socialinius, finansinius. Kaip bebūtų, Jums pastoviai kyla originalios idėjos – galite tapti idėjų generatoriumi. Gerai dirbate rankų darbus, turite aštrų liežuvį. Veikiate ribodamasis su nežinomybe, kartais rizikuojate labai svarbiais dalykais. Visos šios savybės rodo Jūsų jaunatvišką entuziazmą, traukiantį kitus žmones.
Mėgstate dirbti su žmonėmis, tačiau užduotis stengiatės vykdyti be jokių kitų žmonių įsikišimo ir apribojimų. Esate protingas ir greitai susigaudote, tačiau kiek išsiblaškęs. Būkite pastovesnis ir dėmesingesnis. Esate jaudrus, greitai įsimylite, taip pat greitai atšalate – puikus seksualinis gyvenimas. Tuo pat metu reikia vengti paviršutiniškų jausmų. Jūsų užduotis – siekti brandžių ir ilgalaikių santykių. Jūs suprasite, kad meistriškai įvaldęs laisvės ir teisingų apribojimų meną, galėsite pasiekti sėkmės bet kurioje gyvenimo sferoje, taip pat pasieksite didesnės laisvės. Nesiblaškykite, nemeskite pradėto, o tuo labiau įpusėto darbo. Taip išeina, nes Jums greitai tampa nuobodu. Pradedate svajoti apie naują užduotį arba apie apdovanojimą dar prieš pirmojo darbo pabaigą.
Jūs norėtumėte užkariauti visą pasaulį, esate įsitikinęs savo talentais, galite pasiekti didelės sėkmės. Tik ši sėkmė priklauso nuo noro išsirinkti vieną kurią nors saviraiškos (veiklos) sritį.
Jūsų Jėga: laisvės šaltinis.
“Niekada nežinai, kas gera, kas bloga. Antai, stenografija atsirado iš negražaus braižo, patikimumo teorija – iš mašinų lūžimų bei gedimų.
Savybės: unikalumas, vyriškumas, socialumas, pastabumas, bejėgiškumas, dėkingumas, egoizmas, pareigingumas, prasmės suvokimas, prieraišumas, greitumas, lankstumas, intuityvumas, sugebėjimas sudaryti hipotezes, interpretuoti, turiningas žodynas, savimeilė, liberalumas, veiklumas, įžvalgumas, sumanumas, polinkis į aistras, altruizmas, įsijungimo ir kontrolės poreikis, humoro jausmas, nepasitenkinimas kitais, naujoviškumas.
Papildomos savybės
Minkštumas, ramumas, taktiškumas ir jautrumas. Siekiate apsaugoti ir globoti silpnesnius už save, ir tuos, kuriems reikalinga pagalba. Giliai širdyje jaučiatės esąs laisvas, nuo nieko nepriklausomas. Jūs turite išmokti gauti naudos iš savo paties gyvenimo patirties.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Tyte.*
I'm not angry..
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 381
Age : 22
Miestas : Kaunas
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-07-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Rugsėjis 7th 2009, 20:14

Idealistiniai tikslai, gyvas intelektas, šviesus protas, įžvalgumas. Savo gyvenimišką patirtį išnaudojate dvasiniam tobulėjimui. Esate subtili asmenybė.

Metafizinis pavojaus jausmas, polinkis į mistifikaciją ir filosofiją atveda į tai, kad Jūs galite užsidaryti savame pasaulyje ir atsiskirti nuo aplinkinių. Kartais susidaro įspūdis, kad visa tai, kas yra žemiška ir neamžina, neturi Jums jokios reikšmės. Jums būtinas laisvas laikas ir vienatvė ramiai meditacijai, apmąstymams apie būties ir visatos paslaptis. Jūs siekiate tikrosios savo egzistavimo prasmės. Šie intelektualūs ieškojimai leidžia Jums tapti pripažintais autoritetais daugelyje žmogaus gyvenimo sričių.

Dėl aristokratiško orumo visada išlaikote tam tikrą distanciją bendraudamas su kitais žmonėmis. Jūs siekiate vadovautis protu, o ne emocijomis; kiekvieną klausimą sprendžiate analitiškai ir iš pagrindų, todėl dažniausiai randate logišką ir protingą bet kurios problemos sprendimą.

Be vargo galėtumėte pasiekti sėkmės ir įgyti turto, užsiimdami verslu, tačiau tokia karjera neatneša Jums pasitenkinimo, nes svarbiausias Jūsų siekis – Tiesos ieškojimas ir savojo “aš“ tobulinimas. Savo neįprastos intuicijos dėka, Jūs žinote, kad tikroji realybė yra dvasiniame, o ne materialiame pasaulyje.

Analitiškas protas ir begalinis noras ieškoti atsakymų į paslėptus gyvenimo, bei pasaulio paslaptis. Domitės mistika, filosofija, religija. Išmokite atskirti iliuzijas nuo realybės. Esate tikros šviesos šaltinis. Jūs žinote, kur yra tas taikus vidinis pasaulis, kur sunkiais laikais galima sugrįžti ir pailsėti. Tačiau Jums būtinas laikas norint tapti pačiu savimi. Paprastai Jūs uždaras ir atvirai nerodote savo jausmų, minčių. Jūs nepakenčiate paviršutiniškumo. Dažnai Jus stebina, kaip kiti, tokie rimti žmonės, negali pasiekti to, ką žinote Jūs.

Pernelyg neatitolkite, prisiminkite, kad nėra tobulų žmonių. Padėkite kitiems, jiems reikia Jūsų išmintingų patarimų ir pasiūlymų.

Jūsų Jėga: energijos koncentracija.

“Televizija tuo gera už laikraščius, kad vakarais namie nelieka šiukšlių.“ J. Gelertas, diktorius.

Savybės: aktyvumas, jautrumas, principingumas, kritiškumas, energingumas, agresyvumas, sugebėjimas susikoncentruoti, nuoseklumas, saikingumas, sugebėjimas tikėti vertybėmis, dosnumas, tobulumas, atsiskyrėliškumas, drausmingumas, pozityvumas, žinios, erudicija, atvirumas, pripažinimo poreikis, sugebėjimas kritikuoti.

Papildomos savybės
Inteligentiškumas, vadovavimasis protu. Tuo pat metu Jūs jaučiate didelį meilės ir supratimo poreikį, nors santūriai reiškiate jausmus. Originalus mąstymo būdas ir gerai išvystytas estetinis jausmas palengvina kūrybinę karjerą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://rolling-on-floor.forumotion.com
Mia6
Muffin Man
avatar

Perspėjimai : 1
Female
Pranešimų skaičius : 72
Age : 25
Miestas : Vilnius
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-09-03

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Rugsėjis 8th 2009, 17:27

Dinamiškas, nekantrus ir permainingas, ir dėl to galimas nelengvas gyvenimas. Audringas temperamentas, pastovi nervinė įtampa, laikas nuo laiko – įtūžio priepuoliai. Šios nenulaikomos energijos apvaldymas ir nukreipimas teisinga linkme ribojasi su tikru heroizmu. Jūsų siekiai: norite būti laisvas, ieškote vidinės pusiausvyros, siekiate aktyviai gyventi. Nuotykių, netikėtumų ir aštrių pojūčių poreikis.
Norėdami patenkinti savo norus turite rasti užsiėmimą, kuris atitiktų Jūsų temperamentą. Monotoniška ir pilka kasdienybė – ne Jums, tai gali netgi žaloti Jus. Atviras iššūkis visuomenei verčia Jus pastoviai konfliktuoti su pasauliu ir pačiu savimi.
Pastoviai galite susidurti su sunkiomis situacijomis ir karčiais pergyvenimais, kuriuos Jūs, kaip magnetas, traukiate ir nesąmoningai provokuojate. Jeigu sugebėsite iš viso to išgauti naudos, panaudoti savo energiją, kaip stimulą, pasieksite aukšto lygio ir netgi tobulumo. Tuo pačiu gausite galimybę tapti tikrais savo likimo šeimininkais.
Mėgstate laisvę, permainas, nuotykius ir pasilinksminimus. Jūs vertinate savo laisvę, kaip paukštis be sparnų – negalite be jos gyventi. Teisingai vertindami laisvę, galite vystyti ir išnaudoti savo įvairiapusiškus talentus. Bendraukite su įvairiausiais žmonėmis, keliaukite.
Galėtumėte užsiimti bet kokiu reikalu, tik venkite iliuzinių saugumo spąstų. Labai lengvai prisitaikote. Permaina – malonumas, susilaikymas – katastrofa.
Kad tu gyventum permainų laikais. Kinų keiksmažodis.
Nesate laimingas, kai kas nors Jus tempia atgal ar žemyn. Jus traukia gyvenimo skonis ir jo spalvos. Jau vaikystėje svajojate apie tolimas šalis, naujus pojūčius, ekzotiką. Nors kartą norėtumėte išbandyti viską šiame gyvenime.
Jūsų manymu, gyvenimas – tai žaidimų aikštelė. Būkite atsargus. Taip Jūs galite išnaudoti visus savo resursus: biologinius, socialinius, finansinius. Kaip bebūtų, Jums pastoviai kyla originalios idėjos – galite tapti idėjų generatoriumi. Gerai dirbate rankų darbus, turite aštrų liežuvį. Veikiate ribodamasis su nežinomybe, kartais rizikuojate labai svarbiais dalykais. Visos šios savybės rodo Jūsų jaunatvišką entuziazmą, traukiantį kitus žmones.
Mėgstate dirbti su žmonėmis, tačiau užduotis stengiatės vykdyti be jokių kitų žmonių įsikišimo ir apribojimų. Esate protingas ir greitai susigaudote, tačiau kiek išsiblaškęs. Būkite pastovesnis ir dėmesingesnis. Esate jaudrus, greitai įsimylite, taip pat greitai atšalate – puikus seksualinis gyvenimas. Tuo pat metu reikia vengti paviršutiniškų jausmų. Jūsų užduotis – siekti brandžių ir ilgalaikių santykių. Jūs suprasite, kad meistriškai įvaldęs laisvės ir teisingų apribojimų meną, galėsite pasiekti sėkmės bet kurioje gyvenimo sferoje, taip pat pasieksite didesnės laisvės. Nesiblaškykite, nemeskite pradėto, o tuo labiau įpusėto darbo. Taip išeina, nes Jums greitai tampa nuobodu. Pradedate svajoti apie naują užduotį arba apie apdovanojimą dar prieš pirmojo darbo pabaigą.
Jūs norėtumėte užkariauti visą pasaulį, esate įsitikinęs savo talentais, galite pasiekti didelės sėkmės. Tik ši sėkmė priklauso nuo noro išsirinkti vieną kurią nors saviraiškos (veiklos) sritį.
Jūsų Jėga: laisvės šaltinis.
“Niekada nežinai, kas gera, kas bloga. Antai, stenografija atsirado iš negražaus braižo, patikimumo teorija – iš mašinų lūžimų bei gedimų.
Savybės: unikalumas, vyriškumas, socialumas, pastabumas, bejėgiškumas, dėkingumas, egoizmas, pareigingumas, prasmės suvokimas, prieraišumas, greitumas, lankstumas, intuityvumas, sugebėjimas sudaryti hipotezes, interpretuoti, turiningas žodynas, savimeilė, liberalumas, veiklumas, įžvalgumas, sumanumas, polinkis į aistras, altruizmas, įsijungimo ir kontrolės poreikis, humoro jausmas, nepasitenkinimas kitais, naujoviškumas.
Papildomos savybėsApsigimęs maištininkas, siekiantis neribotos laisvės. Jūs iki galo norite viską išbandyti ir patirti. Tik toks egzistavimas turi kažkokią prasmę Jums.
Fantazija, gaivalinga vaizduotė ir didelis smalsumas dažnai nukreipia Jus į šalį – galite ilgai klajoti iki surasdami savo gyvenimo kelią ir vietą gyvenime. Pagrindinis Jūsų tikslas neabejotinas – pilnakraujis gyvenimas su kitais ir kitiems.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.jonasbrothers.com
aistte
I'm much better!
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 1283
Age : 24
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-09-01

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Spalis 21st 2009, 20:53

Kai kur atitiko.

  • Noras išsiskirti iš minios, aktyviai dirbti, kurti.
  • Nė už ką pasaulyje Jūs nepasiduotumėte niekam.
  • Tikslas – laisvė. Tikslas – kūryba.

Jūs žinote savo vertę. Esate įsitikinęs, kad pasirodėte Žemėje tam, kad užimtumėte svarią vietą visuomenėje. Šiam tikslui Jūs pašvenčiate visas savo pastangas. Už viską, ką Jūs pasiekėte, Jūs turite būti dėkingas tik sau. Jūs visada stengiatės būti nepriklausomas ir savarankiškas. Jūs tyrinėtojas ir racionalizatorius. Esate garbėtroška, bebaimė ir neeilinė asmenybė.
Jeigu liekate šešėlyje, jaučiate nepasitenkinimą. Tokioje situacijoje, savo energiją ir fantaziją Jūs skiriate kūrybai. Jūsų reakcija į pašalinius poveikius apriboja Jus.
Sėkmingiausia sritis saviraiškai – verslas, vadovavimas, lyderiavimas. Jums būtina laisvė priimti sprendimus, susijusius su Jūsų idėjomis. Jūsų sėkmės turinys – jėga ir atkaklumas. Vengdami pralaimėjimų stengiatės būti priešakiniame gyvenimo fronte. Nepasiduodate ir užtikrintai judate link savo tikslo.
Jūs labai vertinate laisvę; Jūsų gyvenimas primena nenutrūkstamą kovą už laisvą saviraišką. Stengiatės būti savo likimo kalviu ir savo ateities šeimininku.
Esate gana savavališkas. Jūsų stipri asmenybė arba traukia žmones, arba atstumia juos. Tikslai tampa pasiekiamesni, nes visada aiškiai juos matote. Sugebate apginti savo įsitikinimus ir tvirtai stovite ant kojų. Visi šie sugebėjimai labai padidina Jūsų sėkmės galimybes. Lengvai kritikuojate kitus, remdamasis tuo, jog jiems nėra būdingas Jūsų ryžtingumas. Toks supratimo trūkumas trukdo asmeniniams santykiams.
Kai tik įsitikinate savo idėjų teisingumu, pradedate atkakliai, netgi užsispyrusiai jas ginti ir netgi propaguoti. Tačiau, venkite antagonizmo ir užsispyrimo: ugdykite savyje pusiausvyrą, kantrybę ir ramybę. Jūs sugebėtumėte pradėti vadovauti, kai atsiranda tam būtinybė.
Puikybė gali tapti yda. Kartais Jūs tiek sutapatinate save su savo norais ir tikslais, kad nepastebite silpnų vietų savo planuose. Kaip bebūtų, savo savybių dėka sugebėtumėte pasiekti didelės sėkmės bet kuriame naujame projekte.
Jūsų Jėga: Jėgos šaltinyje.
“Agresija – tai baimė, kaukė, po kuria slepiasi silpnumas. Jėga pasitiki savimi. Ji rami, besišypsanti ir atsipalaidavusi.“ F. Leboyer.
Savybės: karštakošiškumas, nepakantumas, pykčio prasiveržimai, sugebėjimas jausti malonumą, smalsumas, kuklumas, paprastumas, ištvermingumas, racionalumas, sistematingumas, darbštumas, darnumas, logiškumas, etiškumas, inteligentiškumas, naujovių poreikis, pasyvi sąmoninga vaizduotė, instinktyvumas, jėga ir stiprybė, kantrumas, didžiavimasis savimi, sugebėjimas ilgai ir ištvermingai dirbti, poreikis save įtvirtinti, dalinis lėtumas, sugebėjimas nusiraminti, loginis mąstymas, motorinė atmintis, isteriškumas, sugebėjimas numatyti priklausančius nuo žmogaus valios įvykius.
Papildomos savybės
Jūsų poelgiais gali vadovauti skirtingi motyvai. Širdies gilumoje Jūs norite apdovanojimų, garbės, ir šlovės, o tuo pačiu pasireiškiate kaip gerasis samarietis, siekiantis visiems padėti. Turite aiškų ir blaivų protą. Atkreipkite dėmesį į polinkį duoti neįvykdomus pažadus.
Absoliučios laisvės siekis, išsilaisvinimas nuo bet kokių egzistuojančių priklausomybės ryšių ar apribojimų. Jums charakteringi žymūs intelektiniai sugebėjimai, originalumas, impulsyvumas, saviraiškos siekis, kūrybinis aktyvumas. Jūsų neeilinis gyvenimas. Jūs būsite savo likimo statybininkais ir šeimininkais.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglė.
She's already gone.


Female
Pranešimų skaičius : 2285
Age : 24
Miestas : Utena
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Lapkritis 5th 2009, 23:56

Dinamiškas, nekantrus ir permainingas, ir dėl to galimas nelengvas gyvenimas. Audringas temperamentas, pastovi nervinė įtampa, laikas nuo laiko – įtūžio priepuoliai. Šios nenulaikomos energijos apvaldymas ir nukreipimas teisinga linkme ribojasi su tikru heroizmu. Jūsų siekiai: norite būti laisvas, ieškote vidinės pusiausvyros, siekiate aktyviai gyventi. Nuotykių, netikėtumų ir aštrių pojūčių poreikis.
Norėdami patenkinti savo norus turite rasti užsiėmimą, kuris atitiktų Jūsų temperamentą. Monotoniška ir pilka kasdienybė – ne Jums, tai gali netgi žaloti Jus. Atviras iššūkis visuomenei verčia Jus pastoviai konfliktuoti su pasauliu ir pačiu savimi.
Pastoviai galite susidurti su sunkiomis situacijomis ir karčiais pergyvenimais, kuriuos Jūs, kaip magnetas, traukiate ir nesąmoningai provokuojate. Jeigu sugebėsite iš viso to išgauti naudos, panaudoti savo energiją, kaip stimulą, pasieksite aukšto lygio ir netgi tobulumo. Tuo pačiu gausite galimybę tapti tikrais savo likimo šeimininkais.
Mėgstate laisvę, permainas, nuotykius ir pasilinksminimus. Jūs vertinate savo laisvę, kaip paukštis be sparnų – negalite be jos gyventi. Teisingai vertindami laisvę, galite vystyti ir išnaudoti savo įvairiapusiškus talentus. Bendraukite su įvairiausiais žmonėmis, keliaukite.
Galėtumėte užsiimti bet kokiu reikalu, tik venkite iliuzinių saugumo spąstų. Labai lengvai prisitaikote. Permaina – malonumas, susilaikymas – katastrofa.
Kad tu gyventum permainų laikais. Kinų keiksmažodis.
Nesate laimingas, kai kas nors Jus tempia atgal ar žemyn. Jus traukia gyvenimo skonis ir jo spalvos. Jau vaikystėje svajojate apie tolimas šalis, naujus pojūčius, ekzotiką. Nors kartą norėtumėte išbandyti viską šiame gyvenime.
Jūsų manymu, gyvenimas – tai žaidimų aikštelė. Būkite atsargus. Taip Jūs galite išnaudoti visus savo resursus: biologinius, socialinius, finansinius. Kaip bebūtų, Jums pastoviai kyla originalios idėjos – galite tapti idėjų generatoriumi. Gerai dirbate rankų darbus, turite aštrų liežuvį. Veikiate ribodamasis su nežinomybe, kartais rizikuojate labai svarbiais dalykais. Visos šios savybės rodo Jūsų jaunatvišką entuziazmą, traukiantį kitus žmones.
Mėgstate dirbti su žmonėmis, tačiau užduotis stengiatės vykdyti be jokių kitų žmonių įsikišimo ir apribojimų. Esate protingas ir greitai susigaudote, tačiau kiek išsiblaškęs. Būkite pastovesnis ir dėmesingesnis. Esate jaudrus, greitai įsimylite, taip pat greitai atšalate – puikus seksualinis gyvenimas. Tuo pat metu reikia vengti paviršutiniškų jausmų. Jūsų užduotis – siekti brandžių ir ilgalaikių santykių. Jūs suprasite, kad meistriškai įvaldęs laisvės ir teisingų apribojimų meną, galėsite pasiekti sėkmės bet kurioje gyvenimo sferoje, taip pat pasieksite didesnės laisvės. Nesiblaškykite, nemeskite pradėto, o tuo labiau įpusėto darbo. Taip išeina, nes Jums greitai tampa nuobodu. Pradedate svajoti apie naują užduotį arba apie apdovanojimą dar prieš pirmojo darbo pabaigą.
Jūs norėtumėte užkariauti visą pasaulį, esate įsitikinęs savo talentais, galite pasiekti didelės sėkmės. Tik ši sėkmė priklauso nuo noro išsirinkti vieną kurią nors saviraiškos (veiklos) sritį.
Jūsų Jėga: laisvės šaltinis.
“Niekada nežinai, kas gera, kas bloga. Antai, stenografija atsirado iš negražaus braižo, patikimumo teorija – iš mašinų lūžimų bei gedimų.
Savybės: unikalumas, vyriškumas, socialumas, pastabumas, bejėgiškumas, dėkingumas, egoizmas, pareigingumas, prasmės suvokimas, prieraišumas, greitumas, lankstumas, intuityvumas, sugebėjimas sudaryti hipotezes, interpretuoti, turiningas žodynas, savimeilė, liberalumas, veiklumas, įžvalgumas, sumanumas, polinkis į aistras, altruizmas, įsijungimo ir kontrolės poreikis, humoro jausmas, nepasitenkinimas kitais, naujoviškumas.
Papildomos savybėsApsigimęs maištininkas, siekiantis neribotos laisvės. Jūs iki galo norite viską išbandyti ir patirti. Tik toks egzistavimas turi kažkokią prasmę Jums.
Fantazija, gaivalinga vaizduotė ir didelis smalsumas dažnai nukreipia Jus į šalį – galite ilgai klajoti iki surasdami savo gyvenimo kelią ir vietą gyvenime. Pagrindinis Jūsų tikslas neabejotinas – pilnakraujis gyvenimas su kitais ir kitiems.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Živilė.
She's already gone.
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 2240
Age : 25
draugiškumas : -4
Registration date : 2009-11-05

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Lapkritis 6th 2009, 00:04

Rezultatai, kai vardas ir pavardė yra Živilė Kondrotaitė :

Ambicingi tikslai. Jūs stengiatės, galbūt
netgi nesąmoningai įsitvirtinti aplinkinių akyse. Dažniausiai to siekiate
įgydami turtą ir siekdami visuomeninės padėties, ir tai Jūsų savybių dėka
dažniausiai pavyksta. Galimas dalykas, jog pačioje pradžioje šis kelias atrodo
nelengvas, tačiau Jūs stengiatės nugalėti visas problemas ir kliūtis, remdamiesi
savo tvirta valia, ištverme ir milžiniškomis ambicijomis.
Jūs suprantate, kad gimėte tikrai ne
pasilinksminimams ar atsakomybei, bei įsipareigojimams išvengti. Jeigu Jūs
pasiduodate savo silpnybėms, tai neišvengsite pojūčio, kad neįvykdėte savo
gyvenimo misijos, praradote galimybes. Tokiu atveju galite jaustis pralaimėtoju,
jaustis nusivylęs, nes Jūsų paskirtis – užimti aukštą padėtį visuomenėje,
nesitaikstyti su pilkuma, kasdienybe ir stovėjimu vietoje.
Šviesus protas, ryžtingumas, darbštumas,
mokėjimas bet kokioje situacijoje išsaugoti šaltakraujiškumą palengvina kelią į
sėkmę. Jūs esate apsigimęs lyderis, kurio užduotis – vesti kitus į geresnę
ateitį. Eidami į priekį Jūs vadovaujatės griežtais moraliniais principais,
drąsiai sutinkate įvairius likimo posūkius, sugebate pralaimėjimą palenkti
naudinga sau linkme. Jūs vertinate materialinę sėkmę ir skiriate didelę reikšmę
pinigams, todėl Jums gali būti nesvetimas smulkmeniškumas ir godumas. Atminkite,
kad “baksas“, turimas rankose, nėra paskutinis šiame pasaulyje.
Žinoma, kad
stengiatės išnaudoti palankias finansines galimybes, tačiau svarbiausia Jums yra
šeimos, ir Jums svarbių (ar priklausančių nuo Jūsų) žmonių aprūpinimas. Jūs
visada stengiatės būti ramsčiu silpniems ir bejėgiams.
Iš kitos pusės, turite išmokti labiau
valdyti savo ambicijas ir daugiau rūpintis savo vidumi.
Jūs turite jėgos ir galite pasiekti
didelės sėkmės. Kuo Jūs beužsiimtumėte, siekiate tobulumo. Mėgstate konkurenciją
ir išbandymus (jie suteikia Jums malonumo), neatsitraukiate, kol neįsitikinate,
kad visos galimybės išnaudotos.
Jūs – realistas ir tuo pat metu sugebate
kurti fantastiškus planus. Jums prieinami ir pinigai ir valdžia – dėl jų
nesitraukiate iki paskutinio kraujo lašo. Esate produktyvus ir dinamiškas,
sugebate plačiai matyti situaciją. Žinote, kaip išnaudoti savo sąmonės galias,
spręsdami problemas nukreipiate jas tinkama linkme. Jūs – lyderis ir gerai
susigaudote žmonėse. Esate reiklus tiems, kurie dirba Jums, vadovaujatės
principu: “Darykite, kaip sakau, arba geriau nieko nedarykite“. Tuo pat metu stengiatės
apdovanoti ištikimus ir aktyvius darbuotojus. Esate kietas, tikslo link judate
drąsiai ir tikslingai.
Mokate gerai valdyti finansus, valdžia ir
jėgą. Neatsitiktinai įgyjate valdžios. Jūsų užduotis – rasti pusiausvyrą tarp
aukštų idealų ir rūsčios realybės, nors jau sugebate suderinti žemę su dangumi
savyje.
Norėdami pasiekti norimų rezultatų,
turėsite panaudoti daugybę pastangų, išgyventi pakilimus ir nuosmukius.
Gyvenimas Jus ne kartą išbandys, Jūs pakliūsite į, gali pasirodyti, situacijas
be išeities, tačiau, iš tikrųjų, tai bus galimybė išnaudoti savo jėgas.
Nugalėdami sunkumus išmoksite išnaudoti ir valdyti Jumyse esančią
jėgą.
Sėkmei svarbi pusiausvyra tarp dvasinių
ir materialių dalykų: šis kelias reikalauja, kad tai, ką imate, ir tai, ką
duodate, kad veiksmas ir atoveiksmis būtų suderinti. Nežiūrint į šias ypatybes,
Jūs – tikras nugalėtojas.
Jūsų Jėga: intelekto ir savimonės galios.
“Kai kurios pagundos tokios baisios, kad tik drąsuoliai joms atsiduoda.“ O.
Vaildas.
Savybės: charakterio bruožų tvirtumas,
žmoniškumas, sėkmė, gėda, simpatija, triumfas, erudicija, mąstymo procesai:
apibendrinimas, išskyrimas, klampumas, sintezavimas; prestižiškumas,
supratingumas, teisumas, tikslumas, širdingumas, psichikos vieningumas,
pasitenkinimas savimi, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas įgyti neteisingas nuostatas,
kūrybiškumas, intelektas, protavimas, savigarba, savikontrolė, mąstymo
konkretumas.
Papildomos savybėsAmbicingi tikslai, noras pakilti į patį
aukščiausią visuomeninės hierarchijos laiptelį. Labai domitės pinigais ir turtu.
Optimizmas, karštas temperamentas, impulsyvumas, stichiškumas. Būna taip, kad
Jūsų temperamentas pasireiškia agresija ir jaudrumu. Jus mėgsta kiti, nes Jūs
pats mėgstate ir gyvenimą, ir aplinkinius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gabriella
Muffin Man
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 69
Miestas : Vilnius
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-11-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Lapkritis 25th 2009, 18:36

Jūs žinote, kad Jūsų paskirtis yra rūpinimasis priklausomais nuo Jūsų ir silpnesniais žmonėmis. Jūs apsigimęs įstatymo ir tvarkos sargas, siekiantis kurti geresnį ir teisingesnį pasaulį.
Pasitikėjimas savimi, energija, vidinė ramybė – šios savybės pritraukia aplinkinius, jie gerbia Jus ir pasitiki Jumis. Galite išsikovoti valdžios ir autoritetą, dorumo, darbštumo ir atsakingumo dėka. Turite gerai išvystytą teisingumo jausmą. Kruopščiai ir tvarkingai valdote savo ir kitų, kurie Jumis pasitiki, gyvenimus.
Jūs – bet kokios netvarkos ir improvizacijos priešininkas, asmeniniame gyvenime siekiate materialinio stabilumo ir stengiatės apsirūpinti ateičiai. Jūs svajojate apie tvarkingą ir ramų gyvenimą, apie iš anksto suplanuotą ir be jokių netikėtumų egzistavimą.
Esate visuomenės uola, bet kokio projekto pagrindas; organizatorius ir menedžeris. Gyvenimiškas problemas sprendžiate metodiškai ir sistemingai. Jūs – ir vykdytojas, ir organizatorius. Sugebate įgyvendinti svajones.
Stipriai išvystytas tvarkos jausmas. Jus traukia menedžmento sistemos, galite realizuoti sudėtingą planą. Jūs – ne tas, kuris gali leistis į kelionę be žemėlapio. Užsikraunate sau rimtų įsipareigojimų, esate atsakingas ir patikimas. Jums patinka įgyvendinti projektus nuo A iki Z. Nesusigundote siaura specializacija.
Jūs nemėgstate nestabilumo, netvirtumo ir nenumanomo. Mėgstate patogumus ir tai, kas yra patikima, bei patikrinta. Šios savybės apsaugo Jus ne tik nuo galimų nesėkmių, tačiau ir nuo konstruktyvių idėjų, būdingų ryžtingesniems žmonėms. Labai svarbu, kad teisingai įvertintumėte sunkumus, Jūsų gyvenimo kelyje bus išbandymų, nukreipiančių Jus teisinga linkme. Jūsų užduotis – dažniau panaudoti vaizduotę, pritraukti išradingesnių žmonių. Jūs – doras ir švarus. Neleiskite, kad stiprūs norai valdytų Jus, mažiau dėmesio kreipkite į kitų žmonių trūkumus.
Dėl didelio dėmesingumo detalėmis galite išklysti iš kelio, tapti pernelyg rimtas ir nuobodus. Atsainiau žvelkite į gyvenimą.
Esate konservatyvus ir atsargus, todėl teisingai elgiatės su pinigais, stengiatės sudaryti pusiausvyrą tarp išlaidų ir pajamų, ir Jums svarbus pinigų kaupimas.
Esate geras tėvas ir mėgstate leisti laiką su vaikais. Jūs – idealistas ir vertinate vaikų paprastumą bei naivumą. Turėdami tvirtą fundamentą galite įtemptai siekti savo tikslų. Jūs pasieksite sėkmės ir pastovios visuomeninės padėties.
Jūsų jėga: sąmonės galios.
“Kuo paprastesnis ir trumpesnis žodis, kurį reikia atspėti, tuo sunkiau jį atspėti. Šis procentas didėjąs, kuo sudėtingesnis žaidimas, kuriame tu dalyvauji.“ Thaddabeus.
Savybės: mandagumas, pagalba, euforija, kerštingumas, nesaugumas, nepasitikėjimas savimi, pasitikėjimas kitais, sugebėjimas susikurti laimę, nuotaikingumas, profesionalumas, originalumas, turiningumas, suvokimai, iniciatyvumas, aiškumas, griežtumas, jausmingumas, pakilumas, ironija, paklusnumas, taupumas, nuolaidumas, tradiciškumas, ambicingumas, garbingumas, manevringumas, kokybiškumas, reproduktyvumas, pasitenkinimas kitais, idealumas, veiksminis mąstymas, negatyvumas (užsispyrimas), schematizavimas.
Papildomos savybėsStiprus charakteris, griežtumas, rimtumas, nepajudinami moraliniai principai ir didelis teisingumo jausmas. Gyvenimo tikslas – kova už laisvę ir pagalba persekiojamiems bei skriaudžiamiems. Jūs siekiate užsitikrinti savo ateitį, bet tuo pačiu metu priversti saugoti vertingiausią Jums idealą – teisingumą. Norėdami laimėti esate pasiruošęs viskam.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Medainis*
Get in the car and drive.
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 2745
Age : 20
Miestas : Mažoji Čikaga ;*
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-06-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Birželis 22nd 2010, 12:59

Humanistiniai tikslai. Jūs gimėte tam, kad tarnautumėte kitiems: artimiausiems Jums žmonėms, šeimai. Šiai misijai Jūs turite visas reikiamas savybes: gerumą, supratimą, jautrumą, mielaširdingumą, ir, svarbiausia – meilę. Jūs pergyvenate svetimas problemas, mėgstate tiesą, teisingumą ir garbingumą. Visiems atrandate dalelę meilės ir užuojautos.

Geraširdiškai bendraujate su kitais žmonėmis, sugebate savo aplinkoje sukurti malonią ir ramią atmosferą. Esate svetingas, Jūsų namai visada pilni draugų ir pažįstamų žmonių. Jūs jaučiate atsakomybę už artimuosius, tačiau reikia vengti pernelyg didelio rūpinimosi jais.

Aplinkiniai vertina Jūsų draugystę ir dažnai prašo Jūsų patarimo, nes esate harmoningas, sugebate įsijausi į svetimas problemas. Mėgstate gamtą, grožį, turite artistinių sugebėjimų, todėl šioje sferoje galima karjera. Jeigu šeimos gerovė dėl karjeros kenčia, galite neabejodamas ją mesti. Toks poelgis – Jums nėra neįprastas, nes šeima Jums – aukščiau visko.

Stenkitės būti šiuolaikiškesnis, labiau domėkitės naujais dalykais, nes esate linkęs užsidaryti savyje ir tradicijų rate, savo prisiminimuose, gyventi praeitimi. Svajojate apie ramų ir patogų gyvenimą draugų ir šeimos apsupty, norite, kad Jus prisimintų būsimos kartos.

Jūs – mylinti ir rūpestinga asmenybė. Sugebate iškelti kitų interesus aukščiau savųjų. Patikimas ir atsakingas, siekiate teisingumo ir dorumo. Įsipareigojimai persekios Jus visą gyvenimą, kartkartėmis Jus apsunkindami. Esate artistiškas, turite muzikinių sugebėjimų, vertinate grožį ir harmoniją. Esate kūrybingas bet kurioje veiklos srityje, todėl galite tapti netgi talentingu verslininku.

Esate apsigimęs patarėjas ir gydytojas, tačiau būkite atsargus – neapribokite kitų laisvės. Jus laiko idealistu, kuriam būtinas bendradarbiavimas, draugystė ir žmoniškumas.

Jūs lengvai išsprendžiate savo ir kitų vidinius bei išorinius konfliktus. Sugebate kurti grožį ir harmoniją. Jums būdingas noras bet kokiomis priemonėmis siekti idealių tikslų. Venkite valdingumo, siekio visada būti teisiu. Stenkitės suprasti kitų problemas ir raskite kompromisų. Jūs – lyg balzamas, gydantis užgautus žmonių jausmus. Jums patinka aplinkinių meilė ir pripažinimas, o tai teisinga, nes Jūs sugebate atsilyginti tuo pačiu.

Jūsų Jėga: atsakomybės šaltinis, intuicijos galios.

“Geras draugas – žmogus, kuris mus myli, nepaisydamas mūsų sėkmių.“ Koko Šanel.

Savybės: individualumas, natūralumas, bendruomeniškumas, orumas, ekstazė, valdingumas, drąsumas, įdomumas, praktiškumas, rimtumas, lengvumas, linksmumas, metodiškumas, sėkmingumas, sugebėjimas mylėti, polinkis į emocinį išsekimą, intuicija, sensoriniai ir motoriniai įgūdžiai, ekspansyvumas, mąstymas sąvokomis, polinkis į depresiją.

Papildomos savybės
Jūs linkęs aukoti save, išsiskiriate garbingumu ir dvasingumu. Jūs siekiate globoti silpnesnius už save, jaučiate gilų prieraišumą šeimai, turite kūrybinių sugebėjimų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
loveholic.♥
If I could choose a place to die, it would be in your arms.
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 4405
Age : 21
Miestas : Rokiškis
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-05-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Birželis 22nd 2010, 15:40

Pagrindinis Jūsų gyvenimo tikslas – tarnavimas aplinkiniams, tačiau ne materialine prasme, tarkim, pinigais ar medicina, o džiaugsmo, optimizmo, vilties ir harmonijos teikimu.

Jūs be vargo susitvarkote su savo gyvenimo misija, spinduliuojate vidine šiluma ir meile. Turite puikią vaizduotę ir kūrybinių sugebėjimų, realizuojamų vaidybinėje karjeroje. Toks saviraiškos būdas suteikia Jums dar vieną galimybę teikti žmonėms džiaugsmo, leisti jiems nors trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Kūrybiškos profesijos leidžia Jums parodyti aplinkiniams, kad gyvenimas gali būti puikus, jei mes patys to panorėsime. Šis altruizmas ir išaukštinti idealai atneša Jums pripažinimą ir visuotines simpatijas, kartais netgi garbę ir šlovę.

Pirmiausia Jūs stengiatės mėgautis savo artimųjų meile ir linksmų, gyvenimu besidžiaugiančių žmonių draugyste. Vienu žodžiu, Jūs mėgstate gyvenimą ir norite pasimėgauti juo. Jūs svajojate apie turtą ir prabangą, nes norite atsikratyti bet kokių rūpesčių.

Esate išraiškingas, optimistas. Žmonės jaučia Jūsų nuotaiką. Jūsų asmenybei būdingas gyvumas, labai stipriai veikiantis aplinkinius, įkvepiantis juos. Ši labai didelė energija – tai kūrybiškumas, turtinga vaizduotė. Jums būdingi fantazijos polėkiai atvedantys prie netikėtų sprendimų. Nešvaistykite savo talento veltui. Sugebate dirbti darbus, reikalaujančius išradingumo. Turite didelių protinių galių, tačiau pasaulį geriau jaučiate vaizdais, gerai suprantate abstrakčias idėjas.

Jūsų išradingumas yra jautrus dalykas ir jis vaikystėje dažnai yra slopinamas. Jeigu vaikystėje kažkas buvo negerai – ugdykite pasitikėjimą savimi. Apribokite pomėgius, nukreipkite savo energiją į vieną kurį nors labiausiai Jums patinkantį dalyką.

Viskas Jums pasiekiama – meilė, romantika, pinigai; Jus supa draugai ir gerbėjai. Kartais pastebite, kad žmonės atsiranda iš niekur, kad padėtų Jums sunkiose situacijose. Siekite konkretaus tikslo. Tai praktiškas ir laipsniškas kelias, vedantis į Jūsų svajonių išsipildymą. Jūs sugebate pasiekti tobulumą.

Jūsų Jėga: pasąmonės galios.

“Nėra pasąmonėje nieko, ko nebūtų galima anksčiau ar vėliau suvokti, ir nėra nieko sąmoningo, kas negalėtų nugrimzti į pasąmonę.“ V. Levis

Savybės: iškalbingumas, charakterio bruožų pastovumas, abejingumas ir džiaugsmas, kančia, nuostaba, saugumas, sugebėjimas džiaugtis gyvenimu, genialumas, talentingumas, tvarkingumas, mąstymo galios, kryptingumas, lyderiavimas, spontaniškumas, atsparumas, brandumas, emocinis pastovumas, emocingumas, rūpestingumas, estetinis intelektas, reaktyvumas, sugebėjimas dirbti pagal situaciją, sugebėjimas įgyti teisingas nuostatas.

Papildomos savybės
Jūs vadovaujatės humanizmo, meilės idealais ir noru teikti pasauliui šviesą ir džiaugsmą. Esate pasiruošęs pasiaukoti, darote tai su džiaugsmu, bei įkvėpimu. Daugelyje gyvenimo sferų draugystė su Jumis kitiems – laimė. Esate labai iškalbingas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://twilydis.forumlt.com
astė
I'm burnin' up.
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 2848
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-12-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Birželis 22nd 2010, 15:42

Ambicingi tikslai. Jūs stengiatės, galbūt
netgi nesąmoningai įsitvirtinti aplinkinių akyse. Dažniausiai to
siekiate
įgydami turtą ir siekdami visuomeninės padėties, ir tai Jūsų savybių
dėka
dažniausiai pavyksta. Galimas dalykas, jog pačioje pradžioje šis kelias
atrodo
nelengvas, tačiau Jūs stengiatės nugalėti visas problemas ir kliūtis,
remdamiesi
savo tvirta valia, ištverme ir milžiniškomis ambicijomis.
Jūs suprantate, kad gimėte tikrai ne
pasilinksminimams ar atsakomybei, bei įsipareigojimams išvengti. Jeigu
Jūs
pasiduodate savo silpnybėms, tai neišvengsite pojūčio, kad neįvykdėte
savo
gyvenimo misijos, praradote galimybes. Tokiu atveju galite jaustis
pralaimėtoju,
jaustis nusivylęs, nes Jūsų paskirtis – užimti aukštą padėtį
visuomenėje,
nesitaikstyti su pilkuma, kasdienybe ir stovėjimu vietoje.
Šviesus protas, ryžtingumas, darbštumas,
mokėjimas bet kokioje situacijoje išsaugoti šaltakraujiškumą palengvina
kelią į
sėkmę. Jūs esate apsigimęs lyderis, kurio užduotis – vesti kitus į
geresnę
ateitį. Eidami į priekį Jūs vadovaujatės griežtais moraliniais
principais,
drąsiai sutinkate įvairius likimo posūkius, sugebate pralaimėjimą
palenkti
naudinga sau linkme. Jūs vertinate materialinę sėkmę ir skiriate didelę
reikšmę
pinigams, todėl Jums gali būti nesvetimas smulkmeniškumas ir godumas.
Atminkite,
kad “baksas“, turimas rankose, nėra paskutinis šiame pasaulyje.
Žinoma, kad
stengiatės išnaudoti palankias finansines galimybes, tačiau svarbiausia
Jums yra
šeimos, ir Jums svarbių (ar priklausančių nuo Jūsų) žmonių aprūpinimas.
Jūs
visada stengiatės būti ramsčiu silpniems ir bejėgiams.
Iš kitos pusės, turite išmokti labiau
valdyti savo ambicijas ir daugiau rūpintis savo vidumi.
Jūs turite jėgos ir galite pasiekti
didelės sėkmės. Kuo Jūs beužsiimtumėte, siekiate tobulumo. Mėgstate
konkurenciją
ir išbandymus (jie suteikia Jums malonumo), neatsitraukiate, kol
neįsitikinate,
kad visos galimybės išnaudotos.
Jūs – realistas ir tuo pat metu sugebate
kurti fantastiškus planus. Jums prieinami ir pinigai ir valdžia – dėl jų

nesitraukiate iki paskutinio kraujo lašo. Esate produktyvus ir
dinamiškas,
sugebate plačiai matyti situaciją. Žinote, kaip išnaudoti savo sąmonės
galias,
spręsdami problemas nukreipiate jas tinkama linkme. Jūs – lyderis ir
gerai
susigaudote žmonėse. Esate reiklus tiems, kurie dirba Jums, vadovaujatės

principu: “Darykite, kaip sakau, arba geriau nieko nedarykite“. Tuo pat
metu stengiatės
apdovanoti ištikimus ir aktyvius darbuotojus. Esate kietas, tikslo link
judate
drąsiai ir tikslingai.
Mokate gerai valdyti finansus, valdžia ir
jėgą. Neatsitiktinai įgyjate valdžios. Jūsų užduotis – rasti pusiausvyrą
tarp
aukštų idealų ir rūsčios realybės, nors jau sugebate suderinti žemę su
dangumi
savyje.
Norėdami pasiekti norimų rezultatų,
turėsite panaudoti daugybę pastangų, išgyventi pakilimus ir nuosmukius.
Gyvenimas Jus ne kartą išbandys, Jūs pakliūsite į, gali pasirodyti,
situacijas
be išeities, tačiau, iš tikrųjų, tai bus galimybė išnaudoti savo jėgas.
Nugalėdami sunkumus išmoksite išnaudoti ir valdyti Jumyse esančią
jėgą.
Sėkmei svarbi pusiausvyra tarp dvasinių
ir materialių dalykų: šis kelias reikalauja, kad tai, ką imate, ir tai,

duodate, kad veiksmas ir atoveiksmis būtų suderinti. Nežiūrint į šias
ypatybes,
Jūs – tikras nugalėtojas.
Jūsų Jėga: intelekto ir savimonės galios.
“Kai kurios pagundos tokios baisios, kad tik drąsuoliai joms atsiduoda.“
O.
Vaildas.
Savybės: charakterio bruožų tvirtumas,
žmoniškumas, sėkmė, gėda, simpatija, triumfas, erudicija, mąstymo
procesai:
apibendrinimas, išskyrimas, klampumas, sintezavimas; prestižiškumas,
supratingumas, teisumas, tikslumas, širdingumas, psichikos vieningumas,
pasitenkinimas savimi, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas įgyti
neteisingas nuostatas,
kūrybiškumas, intelektas, protavimas, savigarba, savikontrolė, mąstymo
konkretumas.
Papildomos savybėsAmbicingi tikslai, noras
pakilti į patį
aukščiausią visuomeninės hierarchijos laiptelį. Labai domitės pinigais
ir turtu.
Optimizmas, karštas temperamentas, impulsyvumas, stichiškumas. Būna
taip, kad
Jūsų temperamentas pasireiškia agresija ir jaudrumu. Jus mėgsta kiti,
nes Jūs
pats mėgstate ir gyvenimą, ir aplinkinius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
delicious!
Muffin Man
avatar

Female
Pranešimų skaičius : 66
Age : 24
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-03-04

RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   Birželis 25th 2010, 00:32

Humanistiniai tikslai. Jūs gimėte tam, kad tarnautumėte kitiems: artimiausiems Jums žmonėms, šeimai. Šiai misijai Jūs turite visas reikiamas savybes: gerumą, supratimą, jautrumą, mielaširdingumą, ir, svarbiausia – meilę. Jūs pergyvenate svetimas problemas, mėgstate tiesą, teisingumą ir garbingumą. Visiems atrandate dalelę meilės ir užuojautos.
Geraširdiškai bendraujate su kitais žmonėmis, sugebate savo aplinkoje sukurti malonią ir ramią atmosferą. Esate svetingas, Jūsų namai visada pilni draugų ir pažįstamų žmonių. Jūs jaučiate atsakomybę už artimuosius, tačiau reikia vengti pernelyg didelio rūpinimosi jais.

Aplinkiniai vertina Jūsų draugystę ir dažnai prašo Jūsų patarimo, nes esate harmoningas, sugebate įsijausi į svetimas problemas. Mėgstate gamtą, grožį, turite artistinių sugebėjimų, todėl šioje sferoje galima karjera. Jeigu šeimos gerovė dėl karjeros kenčia, galite neabejodamas ją mesti. Toks poelgis – Jums nėra neįprastas, nes šeima Jums – aukščiau visko.

Stenkitės būti šiuolaikiškesnis, labiau domėkitės naujais dalykais, nes esate linkęs užsidaryti savyje ir tradicijų rate, savo prisiminimuose, gyventi praeitimi. Svajojate apie ramų ir patogų gyvenimą draugų ir šeimos apsupty, norite, kad Jus prisimintų būsimos kartos.

Jūs – mylinti ir rūpestinga asmenybė. Sugebate iškelti kitų interesus aukščiau savųjų. Patikimas ir atsakingas, siekiate teisingumo ir dorumo. Įsipareigojimai persekios Jus visą gyvenimą, kartkartėmis Jus apsunkindami. Esate artistiškas, turite muzikinių sugebėjimų, vertinate grožį ir harmoniją. Esate kūrybingas bet kurioje veiklos srityje, todėl galite tapti netgi talentingu verslininku.

Esate apsigimęs patarėjas ir gydytojas, tačiau būkite atsargus – neapribokite kitų laisvės. Jus laiko idealistu, kuriam būtinas bendradarbiavimas, draugystė ir žmoniškumas.

Jūs lengvai išsprendžiate savo ir kitų vidinius bei išorinius konfliktus. Sugebate kurti grožį ir harmoniją. Jums būdingas noras bet kokiomis priemonėmis siekti idealių tikslų. Venkite valdingumo, siekio visada būti teisiu. Stenkitės suprasti kitų problemas ir raskite kompromisų. Jūs – lyg balzamas, gydantis užgautus žmonių jausmus. Jums patinka aplinkinių meilė ir pripažinimas, o tai teisinga, nes Jūs sugebate atsilyginti tuo pačiu.

Jūsų Jėga: atsakomybės šaltinis, intuicijos galios.

“Geras draugas – žmogus, kuris mus myli, nepaisydamas mūsų sėkmių.“ Koko Šanel.

Savybės: individualumas, natūralumas, bendruomeniškumas, orumas, ekstazė, valdingumas, drąsumas, įdomumas, praktiškumas, rimtumas, lengvumas, linksmumas, metodiškumas, sėkmingumas, sugebėjimas mylėti, polinkis į emocinį išsekimą, intuicija, sensoriniai ir motoriniai įgūdžiai, ekspansyvumas, mąstymas sąvokomis, polinkis į depresiją.

Papildomos savybės

Jūs linkęs aukoti save, išsiskiriate garbingumu ir dvasingumu. Jūs siekiate globoti silpnesnius už save, jaučiate gilų prieraišumą šeimai, turite kūrybinių sugebėjimų.


visiška tiesa
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vardas ir pavardė   

Atgal į viršų Go down
 
Vardas ir pavardė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mika

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jonas Brothers :: Testai-
Pereiti į: