Jonas Brothers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonas Brothers

Didžiausias Jonas Brothers FC Lietuvoje.jau 3 metus su jumis:)
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ar greitai mąstai?

Go down 
+2
Lisa*
miglainis*
6 posters
AutoriusPranešimas
miglainis*
Turn right.
miglainis*


Female
Pranešimų skaičius : 1370
Age : 28
Miestas : Anykščiai
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-12-14

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeKovas 11th 2010, 22:35

Atgal į viršų Go down
miglainis*
Turn right.
miglainis*


Female
Pranešimų skaičius : 1370
Age : 28
Miestas : Anykščiai
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-12-14

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeKovas 11th 2010, 22:36

Labas, Mielas Kalėdų Seneli!
Mano
vardas Miglė. Sulaukiau 9 metų. Bet kai kurie lopai manimi netiki ir
sako, kad aš mėgstu pisti protą. Kiti žiaurūs žmonės sako, kad ir Tavęs
nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip
prezidentas, imu staugti kaip liūtas ir pasislepiu tualete. Žinai, kur
sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi už medžio! Nes mano tėvai yra
mulkiai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra
visiški homoseksualai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra mano
vardas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios
muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Alanas Chošnau yra tikras
katė, 69 danguje dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Mia -
apskritai ožka. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka,
nes per pamokas gyvenu, o per pertraukas juokiuosi. Mokykloje aš
jaučiuosi kaip lovoj, o namuose tupiu kamputyje kaip pelė. Ir bandau
tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad
visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo svogūnai tris kartus per
dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik profesionalus
fotoaparatas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O
gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad
tada būčiau sveikas (-a) kaip kopūstas, ramus (-i) kaip kėdė ir
išmintingas (-a) kaip Leo. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano
laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai
labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų -
manau, pakaktų 2 litų. Mielas Seneli, nebūk aš, išpildyk mano prašymą!
Atgal į viršų Go down
Lisa*
Video Girl syndrome
Lisa*


Pranešimų skaičius : 804
Age : 27
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-01-26

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeKovas 12th 2010, 22:44

miglainis* > kaip lūžau iš tavojo. xDDDDDD

Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Gabrielė. Sulaukiau 15 metų. Bet kai kurie durniai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu išsigalvoti. Kiti nesveiki sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik durnių volioti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mamytė, imu staugti kaip Natalija Zvonkė ir pasislepiu arklio subinėj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi įsisprausti dar giliau į arklio subinę! Nes mano tėvai yra psichiatrai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški psichiatrų psichiatrai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Vudis yra tikras Žirgas, 69 danguje dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Eglė Jurgaitytė - apskritai Tigrė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Arbūzas, nes per pamokas klausau muzikos, o per pertraukas pirsteliu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip šiknoj, o namuose tupiu kamputyje kaip jūrų kiaulė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Durnystė. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kepenėlės tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Jonas Brothers. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Amerikoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Nomeda Marčėnaitė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra pienas, o kita pusė - kakoinas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 21 litų. Mielas Seneli, nebūk aš, išpildyk mano prašymą!


Tavo gražuolis, girtuoklis ir gražuolis Gabrielytėliukėlytėliukas.
Atgal į viršų Go down
Akvylė*
From Australia
Akvylė*


Female
Pranešimų skaičius : 157
Age : 28
Miestas : Plungikė ^^
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-04-17

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitime05 1st 2010, 20:37

Labas, mielas Kalėdų Seneli!
Mano vardas Akvilė. Sulaukiau 12 metų. Bet kai kurie blogais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu loti. Kiti negerais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik gaulė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip taip, imu staugti kaip liūtas ir pasislepiu po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi lėktuve! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški žiauriai keisti. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mantas yra tikras šuo, Šokoledas dainuoja blogiau negu Lietuvos Rytas, o Džordana - apskritai žiurkė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas Tv, o per pertraukas rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip lauke, o namuose tupiu kamputyje kaip šuniukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai cukraligė. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo cepelinai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik telefonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet pas tave? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip ridikėlis, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Deivis. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - prieskoniai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 6 litų. Mielas Seneli, nebūk pelė, išpildyk mano prašymą!

Kaip žiauru xD
Atgal į viršų Go down
http://www.twilightsaga.coolbb.net
Medainis*
Get in the car and drive.
Medainis*


Female
Pranešimų skaičius : 2745
Age : 25
Miestas : Mažoji Čikaga ;*
draugiškumas : 0
Registration date : 2010-06-11

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeBirželis 13th 2010, 20:39

Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Meda. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie Blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesą. Kiti kaušai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melavimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mano katė, imu staugti kaip žirafa ir pasislepiu terasoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi pas kalėdų senelį! Nes mano tėvai yra bepročiai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški idiotai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra lengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad stano yra tikras šuo, yva dainuoja blogiau negu žalgiris, o mia - apskritai patelė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas groju gitara, o per pertraukas būnu dėmeso centre. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Afrikoje, o namuose tupiu kamputyje kaip katytė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai astma. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo keptos morkos tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik telefonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet argentinoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulvė, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Aistė Paškevičiūtė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - birus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 19 litų. Mielas Seneli, nebūk lokys, išpildyk mano prašymą!


Tavo gražus, žalias ir baltas Med.
Atgal į viršų Go down
littlerockgirl
Pizza girl
littlerockgirl


Female
Pranešimų skaičius : 2315
Age : 29
Miestas : Mystic Falls
draugiškumas : 0
Registration date : 2008-08-09

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeBirželis 13th 2010, 23:15

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Samantha. Sulaukiau 10 metų. Bet kai kurie dundukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nusikalbineti. Kiti blogiukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melagyste. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip liutas, imu staugti kaip vilkas ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi spintoje! Nes mano tėvai yra keistuolei. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški idijotai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uzdavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Stasys Povilaitis yra tikras suo, Yva dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Natalija Zvonke - apskritai kate. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas skaitau, o per pertraukas trankau galva y siena. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Airijoje, o namuose tupiu kamputyje kaip kirminas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo balandeliai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas telefonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip spinta ir išmintingas (-a) kaip Sapranauskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 15 litų. Mielas Seneli, nebūk sliekas, išpildyk mano prašymą!

Tavo kvaila, miela ir maziuka Seme.
Atgal į viršų Go down
astė
I'm burnin' up.
astė


Female
Pranešimų skaičius : 2848
draugiškumas : 0
Registration date : 2009-12-29

Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitimeBirželis 14th 2010, 11:29

Mano vardas astė. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie durniai manimi
netiki ir sako, kad aš mėgstu pisti. Kiti žiaurūs sako, kad ir Tavęs
nėra, kad tu esi tik išsigalvoti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip
tėtis, imu staugti kaip žirafa ir pasislepiu palapinėj. Žinai, kur
sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi tvarte! Nes mano tėvai yra lopai. Jie
mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški lopesni.
Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sunkesnis. Dažnai jie manęs
nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka,
ir sako, kad radži yra tikras liūtas, yva dainuoja blogiau negu
žalgiris, o džordana butkutė - apskritai vilkė. Net mano bendraklasiai
mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas skaitau, o per
pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip namie, o namuose tupiu
kamputyje kaip žiurkėnas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai
sloga. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai
gydo šaltibarščiai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų
išgelbėti tik mikrafonas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine
eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet amerikoj?
Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip
spinta ir išmintingas (-a) kaip leo. Nors tu turbūt supranti, kad pusė
mano laiško yra sultys, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai
labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent
pinigų - manau, pakaktų 14 litų. Mielas Seneli, nebūk dramblys, išpildyk
mano prašymą!


Tavo gražus, bjaurus ir baisus astytė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar greitai mąstai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar greitai mąstai?   Ar greitai mąstai? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ar greitai mąstai?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jonas Brothers :: Testai-
Pereiti į: